doctor_moro (doctor_moro) wrote,
doctor_moro
doctor_moro

Павло Жебривськый собрался торговать в пунктах перехода

16:23 03.07.2015
Павло Жебривськый собрался торговать в пунктах перехода

Логистические центры будут помогать украинцам, проживающим за линией разграничения, - заявил новый глава Донецкой областной государственной администрации Павел Жебривский.

В пунктах, где над местными жителями как только не издеваются, планируется ввести некие аналоги торговых центров.

Мене запитують про призначення логістичних центрів, які донецька влада започатковує поблизу пунктів перетину кордону в «сірій» зоні. Це будуть спеціально облаштовані місця для дрібнооптової торгівлі. Люди зможуть приїжджати та купувати продукти і товари першої необхідності.
Моя відповідь чітка і зрозуміла. На територіях, тимчасово неконтрольованих українською владою, живуть громадяни України. Частині з них, безумовно, по повній програмі запудрили мізки. Але це наші громадяни, за яких ми відповідальні! І сьогодні я не хочу бути головою ОДА тільки частини Донецької області.
Насправді це 4,5 мільйони жителів. З них маємо 5% нехороших людей. Якщо вже вони так люблять Путіна і Росію, нема питань – нехай змінюють територію проживання. А в чому винна решта?
Ми багато говоримо про гуманітарну катастрофу за лінією розмежування. Сьогодні логістичні центри - це допомога нашим людям. Як ще інакше показати, що Україна про них пам’ятає і турбується? Визнає своїми громадянами, незважаючи на певні метаморфози, що відбулись у їх свідомості під впливом агресивної російської пропаганди.

Павло Жебривський

Логистические центры теперь станут не только пунктами пропуска, которые нужно переходить чуть ли не исключительно пешком, и которые все больше напоминают контрольно-пропускные пункты, но и точкой, где появятся то ли некие торговые павильоны, то ли нечто вроде рынка.

Фактически военные в купе с администрацией сначала лишили дончан снабжения, а теперь будут щедро продавать разнообразную продукцию на подконтрольных им территориях.

И немножко шить.


read more at Говорит Донецк

Tags: Власть, Губернатор, Деньги, Дерибан, Донецк сегодня, Люди, Новости, Рынок, Транспорт, Украина сегодня
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments