doctor_moro (doctor_moro) wrote,
doctor_moro
doctor_moro

Нашi грошi про секреты успеха в тендерах на транспорте

18:18 17.07.2011
Нашi грошi про секреты успеха в тендерах на транспорте

Интересный материал на портеле Нашi грошi, где исследуется ситуация с тендерами на железной дороге. Отбрасываем домыслы автора и его эмоции, получается захватывающе.

Історія заробітку сотень мільйонів ТОВ ТД Укртранс прекрасно відображає новітню історію експансії донецьких на територію Укрзалізниці. Єдине питання: чи отримує Антон Пригодський, колись відомий як сірий кардинал Партії регіонів, із цих здобутків бодай щось, чи все йде головному олігарху України.

Коли Віктор Янукович отримав президентський мандат на управління фінансовими потоками держави, ніхто не чекав, що він буде поблажливим до переможених. Тобто залишить хоча б когось із попередніх менеджерів на прикормлених місцях. Фактично так і сталось.

Лише рідкісним умільцям вдалось переконати Віктора Федоровича та Миколу Яновича, що не варто занадто різко міняти коней на переправі. В уряді лише Василь Князєвич поступився кріслом міністра охорони здоров’я на користь свого заступника Зиновія Митника, що дозволило фармацевтичним угрупування зберегти розклади на ринку розпилу мільярдів Мінздраву. Решта міністерських годівниць була безжалісно передахована на користь нового режиму.

подробнееread more at Говорит Донецк

Tags: Власть, Деньги, Дерибан, Новости, Новости компаний, Ринат, Транспорт, Украина сегодня
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments