doctor_moro (doctor_moro) wrote,
doctor_moro
doctor_moro

Налоговая инспекция Донецка и области сообщает

00:49 15.01.2012
Налоговая инспекция Донецка и области сообщает

Податківці Донеччини у 2011 році ліквідували 10 «конвертів»
За рахунок проведених підрозділами податкової міліції заходів до Державного бюджету України за минулий рік додатково надійшло 529,6 млн.грн. За наслідками ініційованих перевірок отримано 121,8 млн.грн., скорочення податкового боргу склало 145 млн.грн.
У сфері оподаткування виявлено 433 злочини, з яких 389 тяжких.
Закінчено провадження і направлено до судів 199 кримінальних справ. Сума заподіяного збитку за направленими до суду справами склала 18,7 млн.грн., яка погашена в повному обсязі.
За розглянутими судами кримінальними справами в 2011 році винесено 50 реальних вироків, притягнуто до кримінальної відповідальності 87 осіб.
«Підрозділами податкової міліції припинена діяльність 10 конвертаційних центрів, виявлено 48 ФСПД. За наслідками відпрацювання контрагентів центрів конвертацій, встановлено 194 підприємства реального сектору економіки, які мали безтоварні фінансово-господарські взаємостосунки з підприємствами, які входять до складу цих центрів, - зазначив в.о. голови комісії з проведення реорганізації ДПА у Донецькій області, в.о. голови ДПС у Донецькій області Дмитро Шишацький. - За наслідками проведених перевірок донараховано 43 млн.грн., стягнуто 42,5 млн.грн.».

читать далееread more at Говорит Донецк - Место встречи дончан: последние новости города, Донецкой области и Украины сегодня

Tags: Первая линия
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments